Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Slovenština   cs> OREA Hotel Horal Spindleruv Mlyn - Zobrazit` stránky v českom jazyku   en> OREA Hotel Horal Spindleruv Mlyn - Zobrazit` stránky v anglickom jazyku   de> OREA Hotel Horal Spindleruv Mlyn - Zobrazit` stránky v nemeckom jazyku   es> OREA Hotel Horal Spindleruv Mlyn - Zobrazit` stránky v Španělskom jazyku    Mapa hotelu
MENU

Odporúčajte tyto stránky:
Adresa:
OREA Hotel Horal
Svatopetrska 280
Spindleruv Mlyn 54351
Czech Republic

Aktuálne počasie:
OREA Hotel Horal ubytovanie Spindleruv Mlyn Aktuálne počasie: jasnoDenná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -2 °C
Vietor: 23 m/s


 

*** Hotel Špindlerův Mlýn Horal Ubytovanie Špindlerův Mlýn lacné ubytovanie Spindleruv

OREA Hotel Spindleruv Mlyn Horal Orea Hotel Horal sa nachádza na úpätí Kozích chrbtov v časti Špindlerovho Mlyna zvané Svätý Peter a leží v nadmorskej výške 900 mnm.

Orea Hotel Horal Špindlerov Mlyn ponúka ubytovanie v 164 izbách, výbornú gastronómiu, príjemný oddych v relaxačnom centre, bohatú ponuku športových služieb. Hotel je vhodný pre relaxačné a športové pobyty, pre rodiny s deťmi (certifikácia Baby Friendly) aj pre kongresovú turistiku a firemné akcie. Hotel disponuje multifunkčnou kongresovou sálou s kapacitou až pre 300 osôb.

Orea Hotel Horal Špindleruv Mlýn ubytovanie:
Orea Hotel Horal má kapacitu 340 lôžok v izbách týchto typov: 94 dvojlôžkových izieb (14 izieb bez balkóna), 57 dvojlôžkových izieb s jednou prístelkou, 5 štvorlôžkových izieb, 7 apartmánov a 1 grand apartmán. Hotelové izby sú moderne zariadené a vybavené LCD TV so SAT, telefónom, trezorom, kúpeľňou (fén, sprchový kút, WC), balkónom s výhľadom do údolia Svätého Petra.

Špindl Orea hotel Horal ubytovanie Špindleruv Mlýn reštaurácie:
Reštaurácia Orea hotela Horal Špindleruv Mlýn ponúka vynikajúcu kuchyňu s českými a medzinárodnými špecialitami a tiež širokú ponuku odrodových a ročníkových vín. Raňajky a večere sú podávané formou bufetu.

Restaurant Panorama (60 miest) à la carte, s krásnym výhľadom do Svätopeterského údolia. Ski restaurant (200 miest) je bufetová reštaurácia, slúži na podávanie raňajok, obedov a večerí. Snowboard bar (80 miest) ponúka ľahké občerstvenie, alkoholické a nealkoholické nápoje a kokteily vrátane netradičných kokteilov pivných, posedenie Vám spríjemní reprodukovaná hudba alebo plazmová TV. Z letnej terasy (50 miest) môžete obdivovať krásy okolitých panorám a prírody.

Orea Hotel Horal Špindleruv Mlýn ubytovanie kongresové služby:
Kapacitné možnosti Orea hotela Horal dovoľujú usporiadanie národných i medzinárodných kongresov, konferencií, prezentácií firiem, školení, rokovaní a rôznych incentívnych akcií. Kongresová sála 300 miest (možnosť rozdelenia na 3 samostatné salóniky), tanečná sála 150 miest, salónik Snežka 60 miest, salónik Labe 35 miest, salónik Bohemia 35 miest. Vo všetkých konferenčných priestoroch je k dispozícii bezdrôtové pripojenie na internet.

Orea Hotel Horal ubytovanie Špindleruv Mlýn služby:
K športovému vyžitiu je Vám k dispozícii stolný tenis, lezecká stena, tenisová hala, viacúčelové ihrisko (v zime je využívané ako prírodné klzisko) - basketbal, volejbal, malý futbal, nohejbal, kolkáreň, požičovňa športových potrieb, požičovňa horských bicyklov. Pre oddych kulečníková herňa, minigolf s možnosťou osvieženia nápojmi a zmrzlinou na priľahlé letnej terase. Deťom je k dispozícii detský kútik a v lete detské ihrisko s pieskoviskom a hojdačkami. Bezdrôtové pripojenie na internet (v priestoroch Snowboard Baru).

Orea Hotel Horal Špindlerov Mlyn relax centrum:
Relaxačné centrum ponúka vo veľmi príjemne zariadených priestoroch bazén 6 x 12 m, whirlpool, saunu, parnú kúpeľ, solárium, masáže (relaxačná, reflexná, medová, čokoládová), detské masáže (čokoládová, medová), floating, terapiu lávovými kameňmi, rašelinové a parafínové zábaly, tvárové masky, zábaly rúk, nôh alebo chrbta, elektroterapia a fitness.

Orea Hotel Horal ubytovanie Špindlerov Mlýn
Orea Hotel Horal je vzdialený cca 1,5 km od centra mesta. Lyžiarsky areál Sv. Peter je dostupný do 15 min. pešo, možno využiť miestnu autobusovú dopravu (v zime skibus) jazdí priamo od hotela. Hotel je ideálnym východiskovým miestom pre letnú pešiu i cyklo turistiku, zimné bežecké trasy po hrebeňoch Krkonôš a zjazdové lyžovanie.

OREA Hotel Spindleruv Mlyn Horal - Služba na recepcii je 24 hodínOREA Hotel Spindleruv Mlyn Horal - V hoteli je biliardOREA Hotel Spindleruv Mlyn Horal - Pri hotely je vlastné parkoviskoOREA Hotel Spindleruv Mlyn Horal - hotel má reštauráciuOREA Hotel Spindleruv Mlyn Horal - hotel má vináreňOREA Hotel Spindleruv Mlyn Horal - možnosť pripojenia na internetOREA Hotel Spindleruv Mlyn Horal - k dispozícii letná terasaOREA Hotel Spindleruv Mlyn Horal - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardOREA Hotel Spindleruv Mlyn Horal - akceptuje creditné karty VISAOREA Hotel Spindleruv Mlyn Horal - akceptuje creditné karty American ExpressOREA Hotel Spindleruv Mlyn Horal - akceptuje creditné karty JCBOREA Hotel Spindleruv Mlyn Horal - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalOREA Hotel Spindleruv Mlyn Horal - tenis - v blízkosti hotelaOREA Hotel Spindleruv Mlyn Horal - krytý bazén v hoteliOREA Hotel Spindleruv Mlyn Horal - Televizor má príjem satelitných  programůOREA Hotel Spindleruv Mlyn Horal - Iybz sú vybavené televízoromOREA Hotel Spindleruv Mlyn Horal - Izby s vlastnou kúpelkouOREA Hotel Spindleruv Mlyn Horal - Izby s vlastnou toaletouOREA Hotel Spindleruv Mlyn Horal - v izbach je telefon
Email: hotel-spindleruv-mlyn-horal@cz-hotel.eu